mieszane uczuciaOgólnie odnośnie tej maseczki mam mieszane uczucia, zapach jest arbuzowy, ale bardzo chemiczny. Bardziej jak guma balonowa. Maseczka bardzo duża, ale otwory na oczy nadzwyczaj małe. Nie wiemCzytaj więcej
Jestem zadowolona!Ogólnie jestem bardzo zadowolona z tych produktów. Mam tłustą cerę i cała ta linia bardzo mi odpowiada. Polecam wszystkim, którzy borykają się z problemem tłustej cery.
płatki pod oczy Najlepsze płatki na poranną opuchliznę! Bardzo mocno nawilżają i błyskawicznie redukują obrzęki. Mam wrażenie, że skóra pod oczami staje się po nich bardziej gęsta i 'wypełniona'. Trzymam jeCzytaj więcej
⭐️⭐️⭐️Nie wiem, czy to wina opakowania, ale balsam wyciekał. Jak widać, to nie jest zwykły balsam, zmienia kolor na przyjemny różowy, zapach mi się podoba, dobrze nawilża. Minusem jest to, że nie Czytaj więcej
Niesamowite!!!Teraz to są moje ulubione płatki kosmetyczne❤️mocno nasycone, przyjemny zapach. Mimo tego dla dziewczyn, które robią Shugaring polecam używać jak piling żeby nie wrastali włoski🌸
❤️Na początku nie rozumiałam, co to za produkt! ale zaczęłam go nakładać zaraz po toniku! To plus dla mojej suchej skóry. Wydawać by się mogło, że to płynna konsystencja, a jednak to magiczna Czytaj więcej
SuperJestem na prawdę zadowolona z tej esencji. Skóra jest maksymalnie mięciutka, niweluje uczucie ściągnięcia, MEGA wydajne. Zapach delikatny. Polecam❤️
❤️❤️❤️1.Serum ♡
To już moja druga buteleczka Serum Snail Mucin 5000🥰
Będę zamawiać kolejna.
Co zauważyłam stosując go:
-szybko się wchłania
-super nawilża
-skora jest gładka
-mam mnie wyprysków! Czytaj więcej
Dobre serumBardzo wygodne opakowanie.
Serum ma lekki, jagodowy zapach. Nie lubię zapachów w kosmetykach, ale przyzwyczaiłem się do tego i nie denerwuje mnie.
Serum dobrze nawilża, miło jest nakładać jeCzytaj więcej
Warto spróbować mini zestaw Moja ulubiona to tonik i emulsja. Zakochałam się w to EMULSJA 🤤🥰. Ale chciałabym wypróbować serum i niestety wymienione krem pod oczy i było zaskoczona . 🥲
mieszane uczuciaOgólnie odnośnie tej maseczki mam mieszane uczucia, zapach jest arbuzowy, ale bardzo chemiczny. Bardziej jak guma balonowa. Maseczka bardzo duża, ale otwory na oczy nadzwyczaj małe. Nie wiemCzytaj więcej
Jestem zadowolona!Ogólnie jestem bardzo zadowolona z tych produktów. Mam tłustą cerę i cała ta linia bardzo mi odpowiada. Polecam wszystkim, którzy borykają się z problemem tłustej cery.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.