Krem nawilżający To jest naprawdę bardzo dobry produkt, zdecydowanie godny polecenia. Konsystencja taka trochę cięższa ale nie myślcie, że taka pozostaje... Na buzi w magiczny sposób "rozpływa się" wchłaniajCzytaj więcej
Świetny płyn do demakijażu !Płyn jest świetny ! Używałam już chusteczek i płynu do demakijażu z tej samej serii,ale z zieloną herbatą. Postanowiłam zamówić ten produkt sprawdzić czy jest równie dobry jak ten zamawianCzytaj więcej
Rewelacja Serum jest mega fajnym produktem i bardzo cennym elementem pielęgnacji na noc. Kładę dosłownie kilka kropel na noc a cera jest wypoczęta i nawilżona.Jego delikatny zapach sprawia że czujesz Czytaj więcej
🤍toner jest fajny, nie ma ostrego nieprzyjemnego zapachu, wydaje mi się znajomy, przypomina szampon dla dzieci z dzieciństwa, nawilża skórę i nadaje jej świeżość)
ZaskakującyBardzo dobry tonik. Nakładam go rano i wieczorem i już po kilku dniach zauważyłam, że skóra stała się jakby "grubsza" bardziej jędrna. Szybko się wchłania i nie ma po nim uczucia lepkości coCzytaj więcej
Wspaniały krem na nocTo już moja druga butelka. Krem super nawilża, idealnie sie wchłania, skóra jest mięciutka i lekko pachnąca. Po nocy budzę się z super wypoczętą i nawilżoną skórą twarzy. Będę kupować nadal.Czytaj więcej
Najlepsza!Idealnie sprawdza się, gdy moja skóra jest podrażnione i wymaga ukojenia. Po nałożeniu sprawia wrażenie chłodnego kompresu, a po użyciu skóra jest gładka i promienna - efekt glass skin! DodaCzytaj więcej
Faworyt Idealny do twarzy jak i do ciała, świetnie nawilża i regeneruje skórę. Najlepsze jest to że błyskawicznie się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu 💙
Krem nawilżający To jest naprawdę bardzo dobry produkt, zdecydowanie godny polecenia. Konsystencja taka trochę cięższa ale nie myślcie, że taka pozostaje... Na buzi w magiczny sposób "rozpływa się" wchłaniajCzytaj więcej