MegaJak do tej pory jedyny kosmetyk z wit. C, który realnie rozjaśnia moją skórę. Fajna konsystencja, wydajny, jedyne co, to trzeba przyzwyczaić się do lekkiego uczucia lepkości na skórze. Mój dCzytaj więcej
Doskonały olejekZmywa wszystkie zanieczyszczenia i makijaz. Świetna konsystencja.
Odejmuje 1 gwiazdkę za zapach, mocno obniża przyjemność z wieczornej rutyny.
👍Dostałam próbkę w prezencie wraz z zamówieniem. Bardzo spodobało mi się, jak krem się czuje na skórze i jak pozostawia efekt końcowy. Nie ma ostrego aromatu, pachnie bardzo lekko i przyjemniCzytaj więcej
FRAIJOURLekki, dobrze nawilża, nie pozostawia lepkiej warstwy. Bardzo go lubię latem, ale sprawdza się i w inne pory roku. To już moje nie pierwsze opakowanie. Z czasem redukuje przebarwienia pigmenCzytaj więcej
Bomba nawilżająca o genialnej konsystencjiŚwietny krem nawilżający o cudownej konsystencji. Nie lepi się, nie zapycha, a pięknie wchłania. Zapach lekko cytrynowo-chemiczny, ale nie przeszkadza.
MegaJak do tej pory jedyny kosmetyk z wit. C, który realnie rozjaśnia moją skórę. Fajna konsystencja, wydajny, jedyne co, to trzeba przyzwyczaić się do lekkiego uczucia lepkości na skórze. Mój dCzytaj więcej
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.