Rewelacja !!!Maska rewelacja!!! Awokado i kokos to moje ulubione. Skóra po nich jest świeża i nawilżona. Radzę nakładać resztki serum na twarz i szyję do całkowitego wchłonięcia.
Idealne po opalaniuBardzo lubię używać go latem. Na gorące dni jest idealny! Fajnie chłodzi, a kiedy słonko mocno mnie przypiekło żel dał mi ogromną ulgę. Zdecydowanie polecam. Ma lekki zapach i fajną formułę.
Maseczka Idealna maska w płachcie skóra pozostaje dogłębnie nawilżona i gładka doskonale oczyszcza cerę okazuje się że makgeolli można nakładać również na twarz jestem mile zaskoczona polecam
Polecam!!! Toner jest naprawdę super. Polecam wszystkim. Bez względu na rodzaj cery. Ja mam mieszana i ze skłonnością do wysypki jeśli produkt mnie uczuli. Po tym nie dzieje mi się nic co by było przezCzytaj więcej
PolecamPoczątkowo bałam się zakupu czegoś nowego. Niestety wiele produktów mnie uczula i zaraz jestem zsypana. Ostatecznie zdecydowałam się i nie żałuję!!! Ten olejek mega pachnie i jednocześnie niCzytaj więcej
esencjaBardzo przyjemny, delikatny aromat. A najbardziej doceniam dozownik. Nie musisz dotykać słoika palcami.
Konsystencja lekko galaretowata, nie jest ciężki na twarzy, doskonale się wchłania. PoCzytaj więcej
Rewelacja !!!Maska rewelacja!!! Awokado i kokos to moje ulubione. Skóra po nich jest świeża i nawilżona. Radzę nakładać resztki serum na twarz i szyję do całkowitego wchłonięcia.