BieliTo już moje chyba 3 opakowanie, nie uważam ze jest najlepszy na rynku, ale używam go przez to ze rozjaśnia trochę trądzik. Dlatego jesli ktos nie chce czegos co bieli to nie polecam, ale na Czytaj więcej
Świetny krem, działa nawet na AZSŻaden krem bez recepty nie zmniejszył jeszcze mojego AZS pod oczami - kupiłam go, bo chciałam zredukować opuchliznę pod oczami rano, a tu taka pozytywna niespodzianka!
Lubię Potwierdzam działanie złuszczające i przyjemnie lekko gęsta konsystencję, natomiast jeśli natomiast chodzi o nawilżenie, to bardziej mi leży Round Lab
Świetny balsam!Delikatny balsam do oczyszczania twarzy. Dobrze zmywa krem bb. Mam wrażliwą i tłustą cerę a ten produkt mnie nie uczulił, nie podrażnił i nie doprowadził do nowych wyprysków. Zdecydowanie poCzytaj więcej
Super na rzęsy, na brwi nieco mniej Sprawia, że rzęsy się wydłużają, i są bardziej sprężyste. Używam od ok miesiąca, przynajmniej raz na dobę, i widzę efekty - niepomalowane rzęsy wyglądają lepiej, są ciemniejsze, dłuższe, jakCzytaj więcej
Rewelacja Jestem pod wrażeniem!!!! Fajnie opakowanie, urządzenie do pobrania płatków. Ale najważniejsze : płatki są miękkie, nasycone i ich jest aż 60 szt!!!! Polecam od całego serca!!!!
FajnaKupiłam jako zamiennik esencji że ślimakiem CSORX, której używam czesto do podbicia nawilżenia. Seoul 1988 jest wg mnie fajniejsza - ładniej pachnie (dużo ladniej), jest mniej lepka i chyba Czytaj więcej
Mleczna pianka Świetny produkt, bez intensywnego zapachu. Ma fajną konsystencję, bardzo wydajny, wystarczy ilość ziarna grochu i dobrze się rozprowadza na twarzy. Skóra pozostaje świeża, miękka i gładka. TCzytaj więcej
BieliTo już moje chyba 3 opakowanie, nie uważam ze jest najlepszy na rynku, ale używam go przez to ze rozjaśnia trochę trądzik. Dlatego jesli ktos nie chce czegos co bieli to nie polecam, ale na Czytaj więcej