PolecamŚwietna, żelowa konsystencja, szybko się wchłania i stanowi doskonałą bazę pod dalsze zabiegi pielęgnacyjne. Mam cerę mieszaną i bardzo wrażliwą, jednak nie spowodował żadnych niechcianych rCzytaj więcej
Delikatne dla wrażliwej skóry Bardzo przyjemny toner, lubię go stosować jako pierwszy po oczyszczaniu twarzy, ma bardzo wodnistą i lekką konsystencję i jest świetną bazą, ktorą skóra przyjmuje jak gąbka. Lubię go szczegóCzytaj więcej
Rewelacyjny krem!Jestem zachwycona - konsystencją, totalnie neutralnym i niezmiennym "bezzapachowym" zapachem, działaniem, formą, marką ;)
Bardzo przyjemny i lekki w stosowaniu, gładki krem, który nawilża Czytaj więcej
Sprawdziły się w porządku Spełniają swoją funkcję, osobiście preferuję VT cosmetics/ Mizon/ COSRX ze względu na większą skuteczność i stosunek jakości do ceny.
Jeden z najlepszychŚwietny krem, bardzo dobrze nawilża, nie pozostawia uczucia lepkości po użyciu. Kupuję go już chyba po raz piąty i będę kupować dalej!
Najlepszy na trądzik Córka ma trądzik i powiedziała że bez tego ona już sobie życia nie wyobraża. Pryszcze i zaczerwienienia zniknęły. Szkoda że nie pozwoliła zdjęcie dodać przed i po, ale to jest jej prawo. DlaCzytaj więcej
Bardzo dobry peelingBardzo dobry peeling, ma małe granulki które ścierają suche skórki, oczyszcza pory, skóra nie cierpi jednak po nim, kupuje zawsze przy okazji zakupów na stronie kilka saszetek i raz na jakiśCzytaj więcej
SuperMam mieszaną skórę, ale ostatnio stała się bardzo przesuszona i odwodniona. Krem daje efekt glow skin, ma bogaty skład, więc świetnie nawilża i wspiera odbudowę bariery hydrolipidowej
KremKrem jest bardzo lekki, bardziej przypomina serum, po jego zastosowaniu chce się nałożyć coś jeszcze, ponieważ nie zapewnia wystarczającego nawilżenia. Bardziej podobał mi się krem z czarnymCzytaj więcej
PolecamŚwietna, żelowa konsystencja, szybko się wchłania i stanowi doskonałą bazę pod dalsze zabiegi pielęgnacyjne. Mam cerę mieszaną i bardzo wrażliwą, jednak nie spowodował żadnych niechcianych rCzytaj więcej
Delikatne dla wrażliwej skóry Bardzo przyjemny toner, lubię go stosować jako pierwszy po oczyszczaniu twarzy, ma bardzo wodnistą i lekką konsystencję i jest świetną bazą, ktorą skóra przyjmuje jak gąbka. Lubię go szczegóCzytaj więcej
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.