Rewelacja Jestem pod wrażeniem!!!! Fajnie opakowanie, urządzenie do pobrania płatków. Ale najważniejsze : płatki są miękkie, nasycone i ich jest aż 60 szt!!!! Polecam od całego serca!!!!
Serdecznie polecam! Świetny krem pod oczy :) Super nawilża. Nie podrażnia skóry, nie szczypie. Jest bardzo delikatny i łatwo się rozprowadza. Używam go już od jakiegoś czasu i widzę że skóra pod oczami jest jaśCzytaj więcej
Ciekawy żel peelingBardzo dobry i ciekawy żel peelingujący. Po nałożeniu ma się wrażenie rolowania pod palcami. Jest delikatny a zarazem skuteczny. Ma ładny delikatny zapach. Nie uczula i nie podrażnia.
Świetny podkład! Świetny podkład! Dobre krycie, ale trzeba się nauczyć z nim pracować. Na plus jest opakowanie do wielorazowego użytku i duży wybór kolorów wymiennych wkładów.
Mleczna pianka Świetny produkt, bez intensywnego zapachu. Ma fajną konsystencję, bardzo wydajny, wystarczy ilość ziarna grochu i dobrze się rozprowadza na twarzy. Skóra pozostaje świeża, miękka i gładka. TCzytaj więcej