Jestem zadowolona!Ogólnie jestem bardzo zadowolona z tych produktów. Mam tłustą cerę i cała ta linia bardzo mi odpowiada. Polecam wszystkim, którzy borykają się z problemem tłustej cery.
PolecamŚwietnie domywa pozostałości olejku i zanieczyszczeń. Buzia jest gładka i mam poczucie ze wszystko jest pięknie zmyte.
Cały czas - za zapach, mocny i chemiczny.
Bardzo pozytywnie mnie zaskoczyłoZużyłam całą kostkę - mydełko zdecydowanie działa. Liczba zaskórników zmalała, a nowe nie powstawały. Nie przesuszał skóry. Raczej nie kupię go ponownie, ponieważ żel do mycia tej marki o wiCzytaj więcej
Super!!!Lekki, szybko wchłaniający się krem, który świetnie nawilża bez uczucia tłustości. Doskonały do skóry mieszanej i tłustej. Skóra jest miękka, nawilżona i ukojona przez cały dzień. Bardzo dobCzytaj więcej
Świetny kremKrem 10/10, po jego użyciu skóra jest delikatna i aksamitna, nie zsuwa się pod makijażem, nawilżenie jest wystarczające.
To pierwszy krem, który zużyłam do ostatniej kropli. Na pewno kupię gCzytaj więcej
Bardzo fajne płatkiCiekawa forma nawilżenia skóry. Gdy nie chciało mi się nakładać kremu i czekać aż się wchłonie używałam tych płatków. I o dziwo, dają fajne odświeżenie i nawilżenie. Super poręczne i higieniCzytaj więcej
Jestem zadowolona!Ogólnie jestem bardzo zadowolona z tych produktów. Mam tłustą cerę i cała ta linia bardzo mi odpowiada. Polecam wszystkim, którzy borykają się z problemem tłustej cery.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.