FRAIJOURLekki, dobrze nawilża, nie pozostawia lepkiej warstwy. Bardzo go lubię latem, ale sprawdza się i w inne pory roku. To już moje nie pierwsze opakowanie. Z czasem redukuje przebarwienia pigmenCzytaj więcej
345 Relief CreamKrem ma bardzo lekką formułę, szybko się wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy, tylko pięknie rozświetloną skórę. Świetnie radzi sobie z wszelkimi podrażnieniami i jest bardzo łagodny. Czytaj więcej
Fajny lotion do ciałaDostałam próbkę tego produktu i po przetestowaniu mogę śmiało polecić. Ma przyjemną konsystencję, nie lepi się i bardzo dobrze nawilża skórę.
PolecamŚwietnie domywa pozostałości olejku i zanieczyszczeń. Buzia jest gładka i mam poczucie ze wszystko jest pięknie zmyte.
Cały czas - za zapach, mocny i chemiczny.
Doskonały olejekZmywa wszystkie zanieczyszczenia i makijaz. Świetna konsystencja.
Odejmuje 1 gwiazdkę za zapach, mocno obniża przyjemność z wieczornej rutyny.
Dla skóry wrażliwej :)Kupiłam ten produkt z ciekawości i od pierwszego użycia byłam mile zaskoczona. Skóra zrobiła się gładka, odświeżona i wyraźnie czystsza, bez żadnego podrażnienia. Bardzo podoba mi się, że koCzytaj więcej
FRAIJOURLekki, dobrze nawilża, nie pozostawia lepkiej warstwy. Bardzo go lubię latem, ale sprawdza się i w inne pory roku. To już moje nie pierwsze opakowanie. Z czasem redukuje przebarwienia pigmenCzytaj więcej
345 Relief CreamKrem ma bardzo lekką formułę, szybko się wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy, tylko pięknie rozświetloną skórę. Świetnie radzi sobie z wszelkimi podrażnieniami i jest bardzo łagodny. Czytaj więcej
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.