Cudowne serumUżywam tego serum od ok. 2 miesięcy. Najpierw raz w tygodniu, a teraz dwa razy. Mam cerę mieszaną. Walczę z trądzikiem, który całkiem nieźle opanowałam, ale dzięki temu serum dopracowałam naCzytaj więcej
Najbardziej ulubionyNaprawdę lubię ten balsam do demakijażu. Dobrze oczyszcza twarz z makijażu, ma przyjemny zapach (dla mnie pachnie cytrusami) i nie powoduje u mnie nowych wysypek... więc... super))
Pianka Pianka oczyszczająca z ostropestu plamistego delikatnie oczyszcza skórę, nie powodując uczucia suchości.
Skutecznie usuwa makijaż i sebum, rozświetla skórę i dodaje jej blasku. Po użyciu twaCzytaj więcej
PolecamBardzo dobry produkt, ale ze względu na kwasy trzeba wprowadzać go do pielęgnacji stopniowo, aby uniknąć podrażnień itp.
Dobry na zmniejszenie ilości wysypek i zaczerwienień
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️gęsta konsystencja, dokładnie to czego potrzeba skórze 30 lat pod oczami, nie wchłania się szybko i nawilża, planuję zamówić ten krem pod oczy w przyszłości
sigma🔥🔥Jak umyjesz twarz tym cudeńkiem to będzie taki gładki 😻 bardzo polecam dla osób z każdą cera wsumie, ja mam z trądzikiem obecnie i nie podrażnia mi cery 💜
Cudowne serumUżywam tego serum od ok. 2 miesięcy. Najpierw raz w tygodniu, a teraz dwa razy. Mam cerę mieszaną. Walczę z trądzikiem, który całkiem nieźle opanowałam, ale dzięki temu serum dopracowałam naCzytaj więcej
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.