Olejek do ustWypróbowałam ten olejek do ust. Jest super. Bardzo dobrze nawilża, bez zapachu. Usta nawilżone, piękne, błyszczące, nie suche i nie popiękane. Naprawde polecam.
Świetne serumBardzo fajne serum do twarzy. Dobrze nawilża, nie jest tłuste i nie obciąża skóry. Ma lekko żelową konsystencje, ale dobrze się wchłania - nie lepi się na twarzy i już po paru sekundach możnCzytaj więcej
Unisexowa nawilżająca maskaTych używa także mój chłopak, dają bardzo fajny efekt nawilżający i faktycznie odżywiający i rozświetlający skórę. Piękne opakowanie.
Olejek do ustWypróbowałam ten olejek do ust. Jest super. Bardzo dobrze nawilża, bez zapachu. Usta nawilżone, piękne, błyszczące, nie suche i nie popiękane. Naprawde polecam.
Świetne serumBardzo fajne serum do twarzy. Dobrze nawilża, nie jest tłuste i nie obciąża skóry. Ma lekko żelową konsystencje, ale dobrze się wchłania - nie lepi się na twarzy i już po paru sekundach możnCzytaj więcej
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.