Rewelacja 💜👌To już nie pierwsze opakowanie i nie ostatnie.
Kocham ten produkt 👌💗
Super oczyszczanie pierwszego etapu cery.
Polecam każdemu, szczególnie z mieszaną cerą....😘
Wszystkim piękności życzęCzytaj więcej
PolecajkaSkóra po umyciu jest nawilżona, lekko napięta ale to na plus, widać, że zaskórniki się zmniejszają, uważam że jest delikatna, serdecznie polecam
Wymaga cierpliwości - ale warto!Mój pierwszy kontakt z tym produktem niemal mnie zniechęcił. Żel jest gęsty i nie rozprowadza się łatwo. Trzeba przewidzieć chwilę na delikatne rozmasowanie go na twarzy, żeby z lepkiej, gęsCzytaj więcej
Najlepszy na trądzik Córka ma trądzik i powiedziała że bez tego ona już sobie życia nie wyobraża. Pryszcze i zaczerwienienia zniknęły. Szkoda że nie pozwoliła zdjęcie dodać przed i po, ale to jest jej prawo. DlaCzytaj więcej
PolecamTrudno znaleźć stabilny retinol w serum w tej półce cenowej, dlatego przy SkinLab planuję zostać na dłużej. Przez ostatnie dwa lata testowałam różne marki w różnych przedziałach cenowych i wCzytaj więcej
Rewelacyjny kremZaczęło się od próbki, którą otrzymałam do zamówienia, a skończyło się na zakupie kremu i ogromnym zadowoleniu z efektów jakie daje. Zacznę od tego że mam bardzo wrażliwą skórę, podrażnia mnCzytaj więcej
Ретиноловое чудоSuper krem - rozebrałam pompkę kawałek po kawałku, żeby zużyć wszystko do ostatniej kropli. Widocznie rozjaśnia skórę wokół oczu, po regularnym stosowaniu zniknęły drobne zmarszczki. RetinolCzytaj więcej
Produkt aktywnyBardzo przypadł mi do gustu ten krem przeciw niedoskonałościom twarzy. Ma żelową konsystencję, jest bezwonny.
Pomaga w szybszym gojeniu się trądziku.
Na pewno kupię go ponownie.
polecamzdecydowanie polecam, maska ma bardzo przyjemną żelową konsystencję, odświeża i zmiękcza skórę. jeśli nie jesteście fanami ściągających masek glinkowych, to ta żelowa z niacynamidem będzie iCzytaj więcej
Rewelacja 💜👌To już nie pierwsze opakowanie i nie ostatnie.
Kocham ten produkt 👌💗
Super oczyszczanie pierwszego etapu cery.
Polecam każdemu, szczególnie z mieszaną cerą....😘
Wszystkim piękności życzęCzytaj więcej
PolecajkaSkóra po umyciu jest nawilżona, lekko napięta ale to na plus, widać, że zaskórniki się zmniejszają, uważam że jest delikatna, serdecznie polecam
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.