Super tint! Szczerze bardzo ładnie to wygląda na ustach. Kolorek bardzo przyjemny, usta podkreślone, nawet jak połysk już zejdzie to tint pozostawia na ustach kolor. Usta wyglądają na delikatnie nawilżoCzytaj więcej
TorbaDostałam torbę w prezencie 😻 bardzo wygodna, dobrej jakości i ma piękny zielony kolor 💚 dość pojemna, więc można ją zabrać na plażę, do sklepu i na spacer 💕
Super tint! Szczerze bardzo ładnie to wygląda na ustach. Kolorek bardzo przyjemny, usta podkreślone, nawet jak połysk już zejdzie to tint pozostawia na ustach kolor. Usta wyglądają na delikatnie nawilżoCzytaj więcej
TorbaDostałam torbę w prezencie 😻 bardzo wygodna, dobrej jakości i ma piękny zielony kolor 💚 dość pojemna, więc można ją zabrać na plażę, do sklepu i na spacer 💕
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.