Fajny kremAromat jest bardzo przyjemny! Gęsty krem, szybko się wchłania bez śladu. Nie ma lepkości i filmu na skórze. Opakowanie jest miłe piękne! Polecam dla siebie i jako prezent
ProduktKupiłam z ciekawości, myślałam, że to będzie bardziej w konsystencji żelu, ale wygląda jak krem plus jest dość gęsty, więc wystarcza niewielka ilość do oczyszczenia buzi. Ma delikatny zapachCzytaj więcej
Kolejny zapach Uwielbiam te perfumy ale odejmuje jedną gwiazdkę bo akurat ta wersja czarna nie dokońca podpasowała mi zapachowo ale to osobista preferencja. Chętnie przetestuję jeszcze różowe.
Delikatny PeelingUżywam ten produkt raz w tygodniu i zauważyłam efekt już po pierwszym stosowaniu. Jest idealny dla skóry, która ma nieprzyjemny w dotyku teksturę. A po dłuższym użytkowaniu zanikają szkaradnCzytaj więcej
Świetny krem na dzieńMam duże pory, tendencje do przetłuszczania sie skory i wagrow na nosie/brodzie. Ten krem nawilza mi buzie, jednoczesnie nie przetluszcza i nie zatyka porów. Jest świetny, mam też łuszczyce Czytaj więcej
Baza pod makijaż MisshaBardzo podoba mi się ten produkt. Baza posiada ładny kolor który wpasowuje się w naturalny kolor skóry, dodatkowo fajnie matowi skórę przez co makijaż nie wygląda źle
Peeling gel IUNIKUwielbiam od pierwszego użycia! Jest bardzo delikatny dla mojej skóry. Świetnie peelinguje naskórek, który czuć po zastosowaniu. Po zmyciu skóra jest delikatna i gładka. Nie podrażnia. TrochCzytaj więcej
Bardzo skuteczny!Krem jest lekki, ale pozostawia skórę dobrze nawilżoną i rozświetloną, używam codziennie rano i polecam jeśli ktoś szuka lekkiej konsystencji, ta będzie idealna! Dodatkowo posiada delikatny Czytaj więcej
Pianka świetnie sprawdza się jako poranna pielęgnacja cery mieszanej.Pianka świetnie sprawdza się jako poranna pielęgnacja cery mieszanej. Fajnie oczyszcza, rozjaśnia i pielęgnuje skórę, przyjemny zapach, po czym twarz jest zdrowa, jak świeże jajko))))) PolecCzytaj więcej
Fajny kremAromat jest bardzo przyjemny! Gęsty krem, szybko się wchłania bez śladu. Nie ma lepkości i filmu na skórze. Opakowanie jest miłe piękne! Polecam dla siebie i jako prezent
ProduktKupiłam z ciekawości, myślałam, że to będzie bardziej w konsystencji żelu, ale wygląda jak krem plus jest dość gęsty, więc wystarcza niewielka ilość do oczyszczenia buzi. Ma delikatny zapachCzytaj więcej
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.