MEGANie wyobrażam sobie już pielęgnacji bez niego. Konsystensja lekka, wodnista, ale jednak lekko żelowa (?). Używam również na pośladki i pomaga mi zwalczyć problem z wypryskami :)
Szybko się wchłania Naprawdę przyjemny krem, szybko się wchłania i nie jest tłusty jak większość spf na rynku. Do tego czuć jak nawilża skórę co jest dodatkowym plusem
Wow!Krem ma fantastyczną konsystencję, jest bezzapachowy i ma bardzo dużą pojemność jak na produkt pod oczy, co przekłada się na genialną wydajność. Zostawia odczuwalną warstwę przez dłuższy czaCzytaj więcej
CudownyŚwietny szampon, o cudownym zapachu, dostałam go gratis ale zamawiam od razu, jest bardzo wydajny i świetnie nawilża włosy a przy tym cudownie pachnie!
Ps super że zawsze do zamówienia dołącCzytaj więcej
Wspaniałe to jest!Polecam z całego serduszka. W moim przypadku widocznie zmniejszył mi pory pod oczami i wokół nosa. Rozjaśnił również przebarwienia, których nabawiłam się po wakacjach w Hiszpanii. OpakowanieCzytaj więcej
Bardzo fajny, bardzo wydajnyMam cere tlusta, tradzikowa(wiek 39). Uzywalam ostatnimi czasy cerave, nie jest zly ale ten wypada o niebo lepiej.Jest tak wydajny ze starczy mi na bardzo dlugo. Podoba mi sie minimalistycznCzytaj więcej
O produkcieKwas azelainowy jest moim ulubionym kwasem. W tym serum jest o perfecyjnym stężeniu z cynkiem I pantenolem dzięki czemu jest delikatny dla skory I pomaga w walce z tradzikiem
NajlepszaJeżeli ktoś ma tak samo ja BARDZO tłustą cerę ja ją, no to ta pianka naprawdę doczyści wszystko. Po za tym na długo starczy. Bardzo gęsta i dobrze się pieni. Polecam
MEGANie wyobrażam sobie już pielęgnacji bez niego. Konsystensja lekka, wodnista, ale jednak lekko żelowa (?). Używam również na pośladki i pomaga mi zwalczyć problem z wypryskami :)