Bardzo polecam!Kosmetyki spełniły wszystkie moje oczekiwania – doskonała konsystencja, szybkie wchłanianie i widoczne efekty już po kilku użyciach. Na pewno kupię ponownie!
Delikatne dla wrażliwej skóry Bardzo przyjemny toner, lubię go stosować jako pierwszy po oczyszczaniu twarzy, ma bardzo wodnistą i lekką konsystencję i jest świetną bazą, ktorą skóra przyjmuje jak gąbka. Lubię go szczegóCzytaj więcej
Sprawdziły się w porządku Spełniają swoją funkcję, osobiście preferuję VT cosmetics/ Mizon/ COSRX ze względu na większą skuteczność i stosunek jakości do ceny.
Wchłanialność 100%Nie wiem czy jest to kwestia mojej skóry czy kremu. Zakładam, że tego drugiego ponieważ jak dotąd mało który wchłaniał się tak szybko i jednocześnie czuć było, że został nałożony. Nie pozostCzytaj więcej
Wymaga cierpliwości - ale warto!Mój pierwszy kontakt z tym produktem niemal mnie zniechęcił. Żel jest gęsty i nie rozprowadza się łatwo. Trzeba przewidzieć chwilę na delikatne rozmasowanie go na twarzy, żeby z lepkiej, gęsCzytaj więcej
Najlepszy na trądzik Córka ma trądzik i powiedziała że bez tego ona już sobie życia nie wyobraża. Pryszcze i zaczerwienienia zniknęły. Szkoda że nie pozwoliła zdjęcie dodać przed i po, ale to jest jej prawo. DlaCzytaj więcej
Bardzo dobry peelingBardzo dobry peeling, ma małe granulki które ścierają suche skórki, oczyszcza pory, skóra nie cierpi jednak po nim, kupuje zawsze przy okazji zakupów na stronie kilka saszetek i raz na jakiśCzytaj więcej
KremKrem jest bardzo lekki, bardziej przypomina serum, po jego zastosowaniu chce się nałożyć coś jeszcze, ponieważ nie zapewnia wystarczającego nawilżenia. Bardziej podobał mi się krem z czarnymCzytaj więcej
BieliTo już moje chyba 3 opakowanie, nie uważam ze jest najlepszy na rynku, ale używam go przez to ze rozjaśnia trochę trądzik. Dlatego jesli ktos nie chce czegos co bieli to nie polecam, ale na Czytaj więcej
Bardzo polecam!Kosmetyki spełniły wszystkie moje oczekiwania – doskonała konsystencja, szybkie wchłanianie i widoczne efekty już po kilku użyciach. Na pewno kupię ponownie!
Delikatne dla wrażliwej skóry Bardzo przyjemny toner, lubię go stosować jako pierwszy po oczyszczaniu twarzy, ma bardzo wodnistą i lekką konsystencję i jest świetną bazą, ktorą skóra przyjmuje jak gąbka. Lubię go szczegóCzytaj więcej
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.