Dobry kremSzczerze mówiąc myślałam, że nie polubię się z tym kremem, ale z czasem przyzwyczaiłam się do niego. Konsystencja bardzo mnie odpowiada, skóra jest nawilżona. Duży plus za dużą pojemność.
Promienna skóraLubię jak skpra wygląda po użyciu tego toniku. Jest nawilżona, satynowo świetlista i wygląda na wypoczętą.
Skora odzyskuje świeży, promienny wygląd, ma ładny koloryt, jednak przebarwień typCzytaj więcej
Maseczka do ust frudia mango (mango honey sleeping mask)Świetna maska do ust, z wygodną formą aplikacji. Piękny niesyntetyczny zapach mango. Maska pozostawiona na noc piękna nawilża usta i delikatnie zmniejsza widoczne w nich rowki, bardzo polecaCzytaj więcej
Cudowny!💕Ten cleanser jest serio super!nawilża i nie naciąga skóry po użyciu,jest delikatny i koi zaczerwienienia,produktu też jest mega dużo i nawet malutka kropelka wystarcza na całą twarz
+skóra Czytaj więcej
PolecamŚwietna, żelowa konsystencja, szybko się wchłania i stanowi doskonałą bazę pod dalsze zabiegi pielęgnacyjne. Mam cerę mieszaną i bardzo wrażliwą, jednak nie spowodował żadnych niechcianych rCzytaj więcej
Krem Moje maseczki dotarły! Uwielbiam maseczki w płachcie tej marki – świetnie nawilżają skórę, czyniąc ją miękką i aksamitną.
Jestem również bardzo zadowolona, że Ksisters zawsze dołącza do moCzytaj więcej