Moja ulubiona linia! Linia ze ślimakiem i jadem pszczoły to jedna z moich ulubionych linii od Benton. Tonik sprawdził się znakomicie. Mam wrażliwą i delikatną skórę dlatego świetnie się sprawdził.
Super tonerDługo szukałam dobrego nawilżającego toneru i właśnie ten mnie zachwycił swoim czystym składem więc postanowiłam go wypróbować
Doskonale sprawdza się na skórzę, najlepiej go używać na mokreCzytaj więcej
Pianka do twarzyTestuję ten produkt od dwóch tygodni i muszę przyznać, że jest to zdecydowanie najlepsza pianka oczyszczająca, którą miałam. Jest bardzo delikatna, idealna dla cer wrażliwych. Nie ma efektu Czytaj więcej
RewelacjaNajlepszy produkt do mycia twarzy. Nigdy nie miałam lepszego. Dla mojej przesuszonej skóry najlepszy. Zmywa tez super makijaż. Bardzo polecam.
SuperŚwietny zestaw do przetestowania , po spróbowaniu zakupiłam większe pojemności - wszystkie oprócz zielonej herbaty - ten najmniej mi pasował. Gorąco polecam
Must-have To moje odkrycie w pielęgnacji! Serum The Skin House EGF Collagen Ampoule sprawia, że skóra jest wyraźnie gładsza i bardziej jędrna. Uwielbiam ten zdrowy blask po aplikacji.
Nie mogę bez tego żyćKupuję go nawet wtedy, gdy jestem spłukana, bo tak bardzo go kocham! Naprawdę równoważy moją skórę i zapobiega wypryskom. I nie ma żadnych wad, poza ceną. Naprawdę warto, gorąco polecam!
Wysoka ochrona przeciwsłonecznaKrem jest całkiem niezły, lekki, dobrze się rozprowadza na twarzy, ale po nałożeniu skóra staje się lepka i pojawia się tłusty połysk. Na lato chciałabym coś bardziej matującego.