Ładny gadżetSzczotka wygląda bardzo ładnie, ma dołączone śliczne breloczki, można ją przypiąć do torebki jako uroczy dodatek. Trochę trudno jej się używa, składa się podczas czesania, trzeba dosyć mocnoCzytaj więcej
Bąbelki na buziZacznijmy od tego, że jeżeli nie mieliście wcześniej do czynienia z "bąbelkującą" na twarzy maseczką, to TO uczucie może być dość zaskakujące 😅 Maseczka dobrze spełnia swoje zadanie, nie ucCzytaj więcej
Pady biodance Pady są super! Bardzo dobrze nawilżają skórę. Ja mam cerę ze skłonnością do zapychania się ale mnie nie zapychają. Wygodne duże opakowanie z pęsetką w środku. Jedyne czego mi zabrakło to rozCzytaj więcej
Uwielbiam!!!!! Ta szczoteczka jest bardzo delikatna i skuteczna!!!! Mam i czyszczenie skóry głowy, i lekki masaż. A jeszcze łatwo gdzieś powiesić w łazience. Polecam!!!!!
DobryPiszę to po skończeniu całego opakowania. Jest lekki, bez zapachu, nie jest zbyt tłusty, lekko żelowy, dobrze się wchłania. Mam bardzo suchą skórę, więc dla mojego typu skóry nie jest wystarCzytaj więcej
Bardzo fajnyOlejek z nagietkiem świetnie radzi sobie z demakijażem i SPF - wszystko się ładnie rozpuszcza, a po zmyciu skóra nie jest ściągnięta ani podrażniona. Ma lekką konsystencję, dobrze się emulguCzytaj więcej
Serum do twarzy Serum w szklanej buteleczce pieknie pachnie .Używam na noc przed kremem.Serum nawilża koi sucha skórę a dodatkowo widzę efekt takiego rozświetlający.Jestem bardzo zadowolona z produktów z teCzytaj więcej
nareszcie!poczulam ulge, mam wrazliwa, alergiczna i sucha skore... malo jaki produkt nie powoduje wysypu/zaczerwien itd. a tu prosze prosze skora sie rozswietlila, nabrala wilgoci tym samym nawilzeniaCzytaj więcej
Ładny gadżetSzczotka wygląda bardzo ładnie, ma dołączone śliczne breloczki, można ją przypiąć do torebki jako uroczy dodatek. Trochę trudno jej się używa, składa się podczas czesania, trzeba dosyć mocnoCzytaj więcej