Z całego serca polecam ten produktŚwietne płatki pod oczy. Trzymam je w lodówce i używam rano – szybko redukują opuchnięcia i dają efekt świeżego, wypoczętego spojrzenia. Nie raz ratowały mnie o poranku. Bardzo polecam, szczCzytaj więcej
DobryMimo zawartości kwasu salicylowego, nie spowodował u mnie żadnych podrażnień ani uczulenia. Dość dobrze oczyszcza. To moje pierwsze wrażenie na razie.
Delikatne dla wrażliwej skóry Bardzo przyjemny toner, lubię go stosować jako pierwszy po oczyszczaniu twarzy, ma bardzo wodnistą i lekką konsystencję i jest świetną bazą, ktorą skóra przyjmuje jak gąbka. Lubię go szczegóCzytaj więcej
Podstawa !Stosuje juz jakis czas i uwazam ze bedzie to moj produkt na stale. Mam cere tradzikowa (39 lat) i nie wyobrazam sobie pielegnacji bez tego produktu. Dziekuje i polecam na zmiane z retinolem Czytaj więcej
Bardzo fajna maseczka kojąca 😊Skóra po użyciu była nawilżona, miękka i mniej zaczerwieniona. Materiał dobrze przylega do twarzy, a esencji jest naprawdę dużo. Idealna po ciężkim dniu albo kiedy cera potrzebuje ukojenia.
MY LOVEJestem bardzo zadowolona z tego kremu!!! Mam skórą tłustą. A ten krem ma lekką konsystencję, szybko się wchłania i ma niesamowity kolor!!! Polecam!!!!
PolecamŚwietnie domywa pozostałości olejku i zanieczyszczeń. Buzia jest gładka i mam poczucie ze wszystko jest pięknie zmyte.
Cały czas - za zapach, mocny i chemiczny.
Ulubiony toner!Właśnie kończę pierwsze opakowanie i już zamówiłam drugie. Tonik jest bardzo nawilżający, redukuje przebarwienia i zmniejsza widoczność porów.
Bardzo dobry peelingBardzo dobry peeling, ma małe granulki które ścierają suche skórki, oczyszcza pory, skóra nie cierpi jednak po nim, kupuje zawsze przy okazji zakupów na stronie kilka saszetek i raz na jakiśCzytaj więcej
Z całego serca polecam ten produktŚwietne płatki pod oczy. Trzymam je w lodówce i używam rano – szybko redukują opuchnięcia i dają efekt świeżego, wypoczętego spojrzenia. Nie raz ratowały mnie o poranku. Bardzo polecam, szczCzytaj więcej
DobryMimo zawartości kwasu salicylowego, nie spowodował u mnie żadnych podrażnień ani uczulenia. Dość dobrze oczyszcza. To moje pierwsze wrażenie na razie.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.