Krem nawilżający To jest naprawdę bardzo dobry produkt, zdecydowanie godny polecenia. Konsystencja taka trochę cięższa ale nie myślcie, że taka pozostaje... Na buzi w magiczny sposób "rozpływa się" wchłaniajCzytaj więcej
Płatki pod oczy Te płatki są bardzo wilgotne,przyjemne ,trzymam je w lodówce ,robią to co płatki powinny robić ale bez jakiegoś wielkiego szału .Mam z nimi tylko taki problem że muszę je ze dwa trzy razy prCzytaj więcej
Rewelacja Serum jest mega fajnym produktem i bardzo cennym elementem pielęgnacji na noc. Kładę dosłownie kilka kropel na noc a cera jest wypoczęta i nawilżona.Jego delikatny zapach sprawia że czujesz Czytaj więcej
ZaskakującyBardzo dobry tonik. Nakładam go rano i wieczorem i już po kilku dniach zauważyłam, że skóra stała się jakby "grubsza" bardziej jędrna. Szybko się wchłania i nie ma po nim uczucia lepkości coCzytaj więcej
Pianka
Świetna pianka do mycia twarzy!
Pianka do mycia twarzy marki TONY MOLY jest rewelacyjna! Ma lekką, kremową konsystencję, która doskonale się pieni i delikatnie oczyszcza skórę. Jest idealnCzytaj więcej
Faworyt Idealny do twarzy jak i do ciała, świetnie nawilża i regeneruje skórę. Najlepsze jest to że błyskawicznie się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu 💙
Serum z wit CUżywam serum od ponad miesiąca.
- nie obkleja twarzy
- nie zapycha
- delikatnie rozświetla i wyrównuje koloryt
Nie zauważyłam niestety rozjaśnienia plam.
Krem nawilżający To jest naprawdę bardzo dobry produkt, zdecydowanie godny polecenia. Konsystencja taka trochę cięższa ale nie myślcie, że taka pozostaje... Na buzi w magiczny sposób "rozpływa się" wchłaniajCzytaj więcej