Świetny kremNaprawdę super krem, ma bardzo miły grejfrutowy zapach - spodziewałam się że z racji cytrusowego aromatu, będzie zbyt lekki, a jest miękki, gęsty i treściwy, super do suchych dłoni. Nie pozoCzytaj więcej
Jestem zadowolona!Ogólnie jestem bardzo zadowolona z tych produktów. Mam tłustą cerę i cała ta linia bardzo mi odpowiada. Polecam wszystkim, którzy borykają się z problemem tłustej cery.
Bardzo dobryPodoba mi się, pasuje do mojej wrażliwej i suchej skóry, nie powoduje uczucia ściągnięcia i rozciągnięcia, powtórzę to, jest w dużym opakowaniu, więc efekt utrzymuje się bardzo długo, pięknyCzytaj więcej
⭐️⭐️⭐️Nie wiem, czy to wina opakowania, ale balsam wyciekał. Jak widać, to nie jest zwykły balsam, zmienia kolor na przyjemny różowy, zapach mi się podoba, dobrze nawilża. Minusem jest to, że nie Czytaj więcej
PolecamUwielbiam tą piankę, to już moje kolejne opakowanie. Bardzo skutecznie czyści, twarz nie swędzi po umyciu, nie jest w żaden sposób podrażniona. Serdecznie polecam
PolecamCudowny żel. Korzystam od 2 miesięcy, kupuję 2 opakowanie. Szybko się wchłania, koi podrażnienia, nie zapycha, można stosować pod makijaż . Cera po nim mięciutka i napięta, koloryt wyrównanyCzytaj więcej
Polecam 👍Używam tego olejku od dwóch tygodni i jestem z niego bardzo zadowolona. Mam suchą, wrażliwą skórę i idealnie mi pasuje. Wcześniej używałam olejku z wąkroty madagaskarskiej, który również jesCzytaj więcej
Świetny kremNaprawdę super krem, ma bardzo miły grejfrutowy zapach - spodziewałam się że z racji cytrusowego aromatu, będzie zbyt lekki, a jest miękki, gęsty i treściwy, super do suchych dłoni. Nie pozoCzytaj więcej