Krem na latoKupiłam ten lekki krem, ponieważ mam tłustą cerę, ale nie sprawdził mi się zimą, bo nawet przy mojej tłustej cerze jest za lekki, nawilża tylko przez pierwsze 10 minut, potem napina skórę i Czytaj więcej
Odbudowa bariery Świetny krem! Robi to co powinien- Nawilża, regeneruje i odbudowuje barierę skóry. A na efekty nie trzeba długo czekać, mi bardzo pomógł. Ma trochę żelową konsystencję i lekko skórzany zapacCzytaj więcej
Nie podrażnia Dla początkujących lub osób z wrażliwą cerą to najlepszy wybór. Nigdy mnie nie podrażniło, ma przyjemną, mleczną konsystencję i widzę efekty po stosowaniu a do tego przystępna cena. Jak wykoCzytaj więcej
Przyjemny produktBardzo przyjemny, fajnie nawilżający tonik mleczny. Konsystencja w porównaniu z innymi mlecznymi tonikami chyba wygrywa, jest najbardziej "mleczna". Nic spektakularnego, ale przyjemny produkCzytaj więcej
Maska Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tą marką. Produkt świetnie nawilża, ma przyjemną, chłodzącą konsystencję i nie zasycha na skórze. Przyjemnie ją otula, zapewniając komfort i ukojenie. To Czytaj więcej
Potrzebujemy więcej!🍀Konturówka jest miękka, jej odcień w ciągu dnia nieco blednie, ale później utrzymuje się na ustach jak delikatny odcień, jest dobra, a kolor jest przyjemny.
Pozdrowienia)Szampon świetnie się pieni i spłukuje, włosy są gładkie i lśniące...jak po prostowaniu, wzięłam szampon + odżywkę, wszystko mi się podoba 🤗
Krem na latoKupiłam ten lekki krem, ponieważ mam tłustą cerę, ale nie sprawdził mi się zimą, bo nawet przy mojej tłustej cerze jest za lekki, nawilża tylko przez pierwsze 10 minut, potem napina skórę i Czytaj więcej