Jestem zadowolona!Ogólnie jestem bardzo zadowolona z tych produktów. Mam tłustą cerę i cała ta linia bardzo mi odpowiada. Polecam wszystkim, którzy borykają się z problemem tłustej cery.
Świetnie nawilżają!Obecnie mam bardzo suchą skórę i te płatki sprawdzają się rewelacyjnie. Świetnie nawilżają i koją skórę, a przy regularnym stosowaniu zauważyłam, że cera jest bardziej wyrównana, gładka i wyCzytaj więcej
Bardzo dobry tonik do pielęgnacji skóry.Kupiłam po raz pierwszy. Używam od tygodnia i nie zauważyłam żadnych negatywnych efektów. Świetnie odświeża i doskonale oczyszcza. Mam nadzieję, że nie będzie rozczarowań 🫶
Ksisters to skleCzytaj więcej
Dobre na uspokojenieDostałam ten produkt w prezencie w postaci próbki i bardzo mi się spodobał. Szczególnie w dni, kiedy stosuję retinol, a nawet w formie toniku, pomógł mi ukoić skórę i nawilżyć ją w porównywaCzytaj więcej
MEGANie wyobrażam sobie już pielęgnacji bez niego. Konsystensja lekka, wodnista, ale jednak lekko żelowa (?). Używam również na pośladki i pomaga mi zwalczyć problem z wypryskami :)
Jestem zadowolona!Ogólnie jestem bardzo zadowolona z tych produktów. Mam tłustą cerę i cała ta linia bardzo mi odpowiada. Polecam wszystkim, którzy borykają się z problemem tłustej cery.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.