W porzadkuProdukt fajny na podróż, spokojnie do zabrania do bagażu podręcznego. Tylko atomizer zaczął przeciekać. A tak to fajnie to fajnie tonizuje skórę.
Fajne nawilzenieBardzo fajny toner o ladnym zapachu. Bardzo dobrze nawilza, szybko sie wchlania. Jedyne do czego moglabym sie przyczepic to forma aplikacji tj ostatnio bardziej preferuje tonizacje w formie Czytaj więcej
Dobry tonerToner bardzo mnie ucieszył — ma naprawdę wydajne zużycie i wystarcza na długo. Jego konsystencja jest przyjemna, lekka, szybko się wchłania i nie pozostawia tłustego ani lepkiego wykończeniaCzytaj więcej
Dobre na uspokojenieDostałam ten produkt w prezencie w postaci próbki i bardzo mi się spodobał. Szczególnie w dni, kiedy stosuję retinol, a nawet w formie toniku, pomógł mi ukoić skórę i nawilżyć ją w porównywaCzytaj więcej
W porzadkuProdukt fajny na podróż, spokojnie do zabrania do bagażu podręcznego. Tylko atomizer zaczął przeciekać. A tak to fajnie to fajnie tonizuje skórę.