Mgiełka Bardzo przyjemna i delikatna. Fajna pod makijaż i do nocnej rutyny. Skóra po niej jest nawilżona i ukojona. Kupię ponownie. Duża zaleta, że produkt jest w formie mgiełki🥰
Jestem zadowolona!Ogólnie jestem bardzo zadowolona z tych produktów. Mam tłustą cerę i cała ta linia bardzo mi odpowiada. Polecam wszystkim, którzy borykają się z problemem tłustej cery.
WspaniałyOgromna butelka, tonik starcza na bardzo długo. Sprawia że cera jest jak mochi po użyciu, już po pierwszym razie! Wspaniale nawilża, pozostawia rozświetloną cenę, a pozatym ma przyjemny lekkCzytaj więcej
Idealne, szybkie rozwiązanie do pielęgnacji skóry twarzyBardzo wygodne płatki z tonikiem – wystarczy przetrzeć nimi twarz po umyciu.
Płatek dobrze oczyszcza, a skóra staje się gładka i nawilżona.
W zestawie znajduje się pęseta, co jest wygodne i Czytaj więcej
Podoba mi się 👍Tonik poleciła mi kosmetyczka. Byłam zaskoczona jego delikatnością. Trochę zaskoczyła mnie jego gęsta konsystencja (nie przypominająca wody, a raczej żelu, co jest nietypowe jak na tonik). JCzytaj więcej
🤍toner jest fajny, nie ma ostrego nieprzyjemnego zapachu, wydaje mi się znajomy, przypomina szampon dla dzieci z dzieciństwa, nawilża skórę i nadaje jej świeżość)
ZaskakującyBardzo dobry tonik. Nakładam go rano i wieczorem i już po kilku dniach zauważyłam, że skóra stała się jakby "grubsza" bardziej jędrna. Szybko się wchłania i nie ma po nim uczucia lepkości coCzytaj więcej
Mgiełka Bardzo przyjemna i delikatna. Fajna pod makijaż i do nocnej rutyny. Skóra po niej jest nawilżona i ukojona. Kupię ponownie. Duża zaleta, że produkt jest w formie mgiełki🥰
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.